- Rok szkolny 20219/2020
Rok szkolny 20219/2020
WAŻNE INFORMACJE DLA UCZNIÓW
poniedziałek, 31 sierpnia 2020

Ważne informacje dla uczniów - rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021

Informacja dla rodziców i uczniów mieszkających w internacie Zespołu Szkół w Kaliszu Pomorskim
piątek, 28 sierpnia 2020

Informacja dla rodziców i uczniów mieszkających w internacie
Zespołu Szkół w Kaliszu Pomorskim

POBIERZ DOKUMENT

ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2020/2021
czwartek, 27 sierpnia 2020
Informujemy, że rozpoczęcie roku szkolnego w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych - od 1.09.2020r. Zespole Szkół w Kaliszu Pomorskim, będzie miało miejsce w dniu 1 września 2020r. o godzinie 9.00.
Dla klas pierwszych w formie apelu na dziedzińcu szkoły.
Dla pozostałych klas odbędą się o godzinie 9.00 spotkania z wychowawcami w salach lekcyjnych.
Apel i spotkania w szkole odbędą się z zachowaniem procedur bezpieczeństwa.

Serdecznie zapraszamy,
dyrektor i grono pedagogiczne ZSP w Kaliszu Pomorskim

Listy uczniów przyjętych do klas pierwszych
środa, 19 sierpnia 2020

Listy uczniów przyjętych do klas pierwszych w roku szkolnym 2020/2021
Aktualny wykaz podręczników
wtorek, 18 sierpnia 2020

Aktualny wykaz podręczników:
WYKAZ PODRĘCZNIKÓW NA ROK SZKOLNY 2020/2021

Wręczenie świadectw maturalnych w kaliskim Liceum
wtorek, 18 sierpnia 2020
Podobnie jak egzaminy maturalne w czerwcu, także wręczenie świadectw dojrzałości kilkudziesięciu tegorocznym absolwentom kaliskiego Liceum w dniu 11 sierpnia 2020r. miało wyjątkowy charakter.
Podczas uroczystości zachowywano bowiem restrykcje sanitarne związane z epidemią koronawirusa. Uczniowie wchodzili do auli szkolnej kolejno klasami o różnych godzinach. Zamiast pamiątkowych biretów na głowach mieli na twarzach zasłaniające usta i nos maseczki.
Powodzenia na dalszym etapie życia, w tym dostania się na wymarzone studia, składał absolwentom Maciej Rydzewski- dyrektor Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Kaliszu Pomorskim. Natomiast świadectwa wręczała im wicedyrektor Katarzyna Witek w obecności wychowawców klas: Zyty Bogacz (klasa 3a dwujęzyczna), Joanny Mączkowskiej ( klasa 3b medyczno-politechniczna), Grażyny Czerner (klasa 3c wojskowa) oraz Pawła Łuczki (klasa 3d policyjno-penitencjarna).
Uczniowie nie kryli radości z uzyskania świadectw dojrzałości, gdyż kosztowało to ich wiele pracy, trudu i nerwów, co potęgowała niepewność spowodowana epidemią.
Z wdzięcznością podziękowali za przygotowanie do egzaminu maturalnego oraz możliwość uczestniczenia w wielu dodatkowych zajęciach rozwijających ich pasje i zainteresowania.

(ZSP)
Promocja na miesięczne bilety szkolne
wtorek, 18 sierpnia 2020

WAŻNA INFORMACJA DLA UCZNIÓW
Promocja na miesięczne bilety szkolne:
Promocja na miesięczne bilety szkolne

LISTY KANDYDATÓW ZAKWALIFIKOWANYCH DO PRZYJĘCIA DO KLAS PIERWSZYCH LICEUM I TECHNIKUM W ZSP W KALISZ
środa, 12 sierpnia 2020
LISTY KANDYDATÓW ZAKWALIFIKOWANYCH DO PRZYJĘCIA DO KLAS PIERWSZYCH LICEUM I TECHNIKUM W ZSP W KALISZU POMORSKIM

Zgodnie z regulaminem rekrutacji Szkolna Komisja Rekrutacyjna publikuje listy kandydatów zakwalifikowanych do przyjęcia do klasy pierwszej oraz listę kandydatów niezakwalifikowanych. Jednocześnie przypominamy Państwu o obowiązku pisemnego potwierdzenia woli nauki w szkole osobiście lub drogą elektroniczną w uzasadnionych przypadkach (np. przebywania na kwarantannie) w terminie do 18.08.2020r. oraz uzupełnienia brakujących dokumentów: oryginału świadectwa i zaświadczenia o szczegółowych wynikach egzaminu ósmoklasisty, karty zdrowia, trzech zdjęć (podpisanych na odwrocie), a także zaświadczenia lekarskiego zawierającego orzeczenie o braku przeciwwskazań zdrowotnych do podjęcia praktycznej nauki zawodu w technikum informatycznym.
Do sekretariatu przychodzimy z zachowaniem wymogów bezpieczeństwa. Dezynfekujemy ręce po wejściu do budynku w przedsionku szkoły. Twarz zasłaniamy maseczką lub przyłbicą.

Z wyrazami szacunku
Szkolna Komisja Rekrutacyjna
LISTA KANDYDATÓW ZAKWALIFIKOWANYCH DO PRZYJĘCIA DO KLAS PIERWSZYCH


Zaproszenie na warsztaty
czwartek, 06 sierpnia 2020

Debiutancka powieść absolwentki kaliskiego Liceum
wtorek, 28 lipca 2020
Paulina Wiśniewska – rocznik 1997. Wychowała się w Kaliszu Pomorskim, absolwentka miejscowego Liceum. Od 2017 roku mieszka w Poznaniu. Studentka dziennikarstwa, od lat marzyła o napisaniu powieści, co wynika z pasji, jaką jest czytanie. Prowadzi konto na Instagramie pod nazwą biblioteczka_pauli, gdzie dzieli się opinią na temat przeczytanych książek. W kwietniu 2020 roku wydała debiutancką powieść, pt. „Jak smakuje szczęście?”. Inspiracją do jej napisania było samo życie, które ma wiele odcieni i potrafi pomóc w procesie twórczym. Trzeba tylko być uważnym obserwatorem.
„Jak smakuje szczęście?” opowiada historię dwóch sióstr: Kingi i Mileny, które muszą zmierzyć się z wieloma przeciwnościami losu. Zranione uczucia, utrata bliskich, problem z zaufaniem, zdrada… Książka nie unika trudnych tematów oraz emocji, ale daje także nadzieję na lepsze jutro. Poznamy je głębiej wkrótce, gdyż autorka zapowiada, że już 30 lipca ukaże się antologia „Kilka chwil miłości”, kreśląca dalsze losy pewnej dwójki bohaterów. Natomiast jesienią ma pojawić się jej kolejna książka, pt. „Kiedy jak nie dziś?”, będąca początkiem serii „Cztery pory uczuć”.
Debiutancką powieść można nabyć pod tym linkiem: https://www.empik.com/jak-smakuje-szczescie-wisniewska-paulina,p1240717507,ksiazka-p
REKRUTACJA DO SZKÓŁ DLA DOROSŁYCH
czwartek, 16 lipca 2020

Rekrutacja do szkół dla dorosłych 2020/2021
Podanie kurs kwalifikacyjny TOFOiM_2020_ZSP_KP
Podanie LO dla dorosłych 2020 ZSP KP
HARMONOGRAM EGZAMINÓW POPRAWKOWYCH
wtorek, 14 lipca 2020

HARMONOGRAM EGZAMINÓW POPRAWKOWYCH SIERPIEŃ 2020

Egzamin zawodowy kaliskich informatyków
niedziela, 05 lipca 2020
W dniach 23 i 29 czerwca 2020r. osiemnaścioro uczniów trzeciej klasy Technikum Informatycznego w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Kaliszu Pomorskim przystąpiło do egzaminu zawodowego z kwalifikacji EE.08 - montaż i eksploatacja systemów komputerowych, urządzeń peryferyjnych i sieci. Egzamin składał się z części pisemnej w formie testu składającego się z 40 zadań zamkniętych, który odbył się we wtorek 23 czerwca 2020r. oraz części praktycznej z wykonaniem, z udziałem egzaminatora OKE Poznań, która odbyła się 29 czerwca 2020r., gdzie uczniowie musieli wykazać się oprócz wiedzy teoretycznej, umiejętnościami niezbędnymi w pracy informatyka. Wykonywali zadania polegające m.in.: na konfiguracji systemu operacyjnego Windows Server oraz Linux, montażu sieci składającej się z rutera, switcha, serwera i sprawdzenia komunikacji między elementami, zainstalowaniu i przetestowaniu drukarki sieciowej.
Czytaj całość...
NIECODZIENNE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO
poniedziałek, 29 czerwca 2020
W dniu 26 czerwca 2020r. w Inteligentnym Ogrodzie na dziedzińcu Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi i Technikum w Kaliszu Pomorskim odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2019/2020, połączone z nadaniem honorowego tytułu „Przyjaciel Liceum w Kaliszu Pomorskim”.
Ze względu na wymogi bezpieczeństwa ograniczona została liczba zaproszonych gości. W uroczystości wzięli udział nauczyciele oraz wyjątkowo tylko ci uczniowie, którzy osiągnęli wysokie wyniki nauczania - średnią ocen co najmniej 4,75 lub sukcesy w konkursach i innych działaniach. Wszyscy uczestnicy zostali zaopatrzeni w maseczki ochronne oraz rękawiczki.
Czytaj całość...
<< Start < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 Następna > Ostatnia >>

Wyniki 1 - 18 z 142