- Właściwą drogą w rytmie hip-hopu
Właściwą drogą w rytmie hip-hopu
czwartek, 24 października 2019
Dnia 15.10.2019r. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Kaliszu Pomorskim odbył się koncert religijnego zespołu „Full Power Spirit” pt. „Znajdź pomysł na siebie”. Występ zawierał elementy profilaktyki antyalkoholowej i antynarkotykowej oraz ukierunkowany był na realizację przesłania: „Stop przemocy”.
Członkowie zespołu przekonywali uczniów do wartości, którymi są m.in. wolność, odpowiedzialność i szczęście. Pogadanka z uczniami przeplatana była kilkoma utworami zespołu, które również niosły ze sobą pozytywne przesłanie. Uczniowie byli poruszeni i bardzo zainteresowani tekstami, wykonaniem i przesłaniem muzyków, którzy wzbudzili w nich wiele dobrych emocji. Po koncercie miała miejsce rozmowa z wykonawcami, którzy okazali się bardzo mili, pełni pozytywnej energii, którą przekazali młodzieży podczas występu.
Dziękujemy panu Sewerynowi Szymczykowi z Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Kaliszu Pomorskim, za współpracę w organizacji spotkania. Koordynatorką koncertu ze strony szkoły była pedagog Anna Józiak.

Uczniowie ZSP w Kaliszu Pomorskim