- Połowinki 2020
Połowinki 2020
środa, 22 stycznia 2020
Tradycją w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Kaliszu Pomorskim jest zabawa połowinkowa organizowana dla klas drugich i trzeciej klasy technikum, uczęszczających do naszej szkoły. Przewodniczący klas wykazali się w tym roku niezwykłą zaradnością i to właśnie dzięki ich zaangażowaniu dnia 17 stycznia o godzinie 18:00 w Chacie Biesiadnej w Pomierzynie odbył się uroczysty bal.
W zabawie wzięło udział prawie dwustu uczniów z sześciu klas drugich i trzecich wraz z wychowawcami: Magdaleną Łojek (wych. kl.2a), Magdaleną Jarząbek (wych. kl.2b), Renatą Effenberg-Nawrot (wych. kl.2c), Wojciechem Sztobryniem (wych. kl.2d), Danutą Stempień (wych. kl.2 technikum) i Katarzyną Witek (wych. kl. 3 technikum) oraz przedstawicielami rodziców.
Zabawę uroczyście otworzyła przewodnicząca samorządu szkolnego Małgorzata Mickun, następnie pani wicedyrektor Katarzyna Witek życzyła uczniom dobrej zabawy na półmetku ich nauki. Wszyscy razem świetnie się bawili w rytm muzyki, nad którą pieczę sprawował DJ. Nie znalazła się osoba, która nie doceniłaby smacznego jedzenia oraz panującej atmosfery. Czas minął zdumiewająco szybko na wspólnej zabawie i tańcach. Była również chwila dla fotoreporterów.
Cała impreza została dopięta na ostatni guzik. To był niezapomniany wieczór, który trwał do godziny drugiej w nocy.

Wychowawcy klas drugich i trzeciej technikum