- Z ŻYCZENIAMI U KOMBATANTÓW
Z ŻYCZENIAMI U KOMBATANTÓW
piątek, 25 grudnia 2020
W poniedziałek 21 grudnia 2020r. kombatantów mieszkających w gminie Kalisz Pomorski odwiedzili Dyrektor Zespołu Szkół w Kaliszu Pomorskim Maciej Rydzewski, Kierownik Internatu Jadwiga Czerniga oraz Radny Powiatu Drawskiego Marcin Krężel, koordynator X Bożonarodzeniowej Paczki dla Bohatera.
Tym razem wyjątkowo ze względu na stan pandemii w trosce o zdrowie kombatantów, w wyjeździe nie wzięła udziału młodzież. Dyrektor szkoły, kierownik internatu i radny z zachowaniem zasad bezpieczeństwa złożyli seniorom oraz ich bliskim serdeczne życzenia, wręczyli podarunki, które ufundowali kaliscy przedsiębiorcy: Zakład Przetwórstwa Mięsnego Zofii Zawrot oraz Piekarnia Halina Bulwa i Alicja Czapek.
Dzięki współpracy z panem Marcinem Krężelem kaliscy kombatanci - Wiktor Wasiłkowski i Edward Jaskulski zostali włączeni do X Bożonarodzeniowej Paczki dla Bohatera, w ramach której otrzymali paczki na święta. Dziękujemy panu Marcinowi Krężelowi za współpracę i możliwości włączenia naszych kombatantów do X Bożonarodzeniowej Paczki dla Bohatera.

Maciej Rydzewski