- Podziękowania płynące z serca
Podziękowania płynące z serca
wtorek, 19 stycznia 2021
Drodzy Rodzice, Uczniowie, Nauczyciele
Cieszymy się, że wspólnie zmieniamy świat na lepsze!
Miłość wyraża się w trafionym prezencie, który nie jest banalnym podarkiem, ale strzałem prosto w serce. Sami wiemy, jak się czujemy, gdy ktoś trafi w nasze marzenia, zwłaszcza kiedy wydają się nierealne.
Składamy serdeczne podziękowanie wszystkim zaangażowanym w jakikolwiek sposób w tegoroczną Akcję Szlachetna Paczka. Dzięki naszemu wspólnemu wysiłkowi: Uczniów i ich Rodziców, Nauczycieli, udało nam się w 100% zaspokoić potrzeby wybranej przez nas rodziny.
W sumie na naszą Paczkę złożyło się 14 kartonów zapełnionych podarunkami. Zakupiliśmy: kołdrę, poduszkę, mopa do mycia podłogi, kapcie, cieplutki kocyk, suszarkę do naczyń, suszarkę na ubrania, zmiotkę oraz piękną wersalkę. Dodatkowa obdarowaliśmy rodzinę wręczając garnki, sztućce, talerze, gofrownicę, sokowirówkę, szklanki, kubki.
Zebraliśmy w sumie 1245 złotych, które w całości zostały przeznaczone na zakupione wyżej produkty.
Szczególne podziękowania składamy uczniom klasy 3a wraz z wychowawcą Magdaleną Łojek, uczniom klasy 4 technikum informatycznego, wraz z wychowawcą Katarzyną Witek, uczniom klasy 2ag wraz z wychowawcą Zbigniewem Jarząbkiem oraz pani Renacie Effenberg-Nawrot.
To dzięki Wam w wybranym domu zagościły radość, nadzieja i przekonanie, że nikt na tym świecie nie jest sam!
Wszystkim Darczyńcom życzymy pełnych Radości Świąt Bożego Narodzenia.
Serdeczne wyrazy wdzięczności.

Organizatorzy Szlachetnej Paczki