- Międzyszkolny Turniej Piłki Ręcznej o Puchar Dyrektora ZSP w Kaliszu Pomorskim
Międzyszkolny Turniej Piłki Ręcznej o Puchar Dyrektora ZSP w Kaliszu Pomorskim
niedziela, 09 kwietnia 2017
Dnia 3 kwietnia 2017 r. w hali Gimnazjum w Kaliszu Pomorskim odbył się Międzyszkolny Turniej Piłki Ręcznej o Puchar Dyrektora ZSP w Kaliszu Pomorskim. Do turnieju zgłosiło się 6 drużyn z naszego liceum i gimnazjum. Mecze rozgrywane były ,, każdy z każdym " i zawodnicy mogli zmierzyć się ze wszystkimi zespołami. Rozegraliśmy 15 meczów, które przebiegały w sportowej atmosferze i zaciętej rywalizacji. Po rozegraniu emocjonujących meczów mogliśmy wyłonić zwycięzców turnieju.
I miejsce zajęła drużyna reprezentująca klasę IIId, która nie przegrała żadnego meczu w składzie: Aleksandra Góralczyk, Hanna Krzak, Martyna Serafin, Eryk Poliński, Radosław Rembiałkowski, Piotr Lewandowski, Kamil Gonciarz, Damian Stoiński.
II miejsce zajęli: Oskar Ziemnicki, Hubert Zaorski, Jakub Czerniak, Kacper Banaszak, Angelika Maciąg, Jakub Jóźwiakowski, Krzysztof Czujko.
III miejsce zdobyli: Adrian Mielec, Patryk Głasek, Paulina Zajączkowska, Piotr Woźniak, Artur Majorczyk, Filip Tłuścik,Tomasz Tykwiński, Jan Grządziel.
IV zajęła reprezentacja klasy III c.
V miejsce zdobyła drużyna z Gimnazjum.
VI miejsce zajęła reprezentacja klasy Id.
Gratulujemy wszystkim uczestnikom turnieju ogromnego zaangażowania i determinacji. Organizatorami turnieju są nauczycielki wychowania fizycznego z Gimnazjum i Liceum w Kaliszu Pomorskim: Magdalena Łastówka, Renata Pietroń i Renata Effenberg-Nawrot.

Renata Effenberg-Nawrot